Ayaklarını Görenler Şok Geçirdi

Ayaklarını Görenler Şok Geçirdi
Şarkıları ve cesur pozlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Aleyna Tilki'nin yaz aylarında çektirdiği bikinili pozlardaki detay sonradan ortaya çıktı. Ünlü şarkının paylaştığı karelerde yer alan ayakları, sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Cevapsız Çınlama şarkısı ile 16 yaşında şöhreti yakalayan şarkıcı Aleyna Tilki, genç yaşında Türkiye'nin en popüler isimlerinden biri haline geldi.

Yıllar içerisinde değişen tarzı ile şu anda 23 yaşına gelen oyuncu, artık şarkıları kadar fiziği ile de magazin gündeminden düşmüyor.

Sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlarını zaman içerisinde kliplerine de taşıyan güzel şarkıcının yaz aylarında paylaştığı fotoğraflar yeniden gündem oldu. Aleyna Tilki'nin cesur pozlar verdiği fotoğrafların bazılarında ayaklarının yer alması, sosyal medyayı ikiye böldü.

tilk4.jpg

PHOTOSHOP MAĞDURU MU DOĞAL HALİ Mİ?

İşte Aleyna Tilki'nin tartışma olan ayakları

ayak3.jpg

Tilki'nin bazı dönemler fotoğraflarında photoshop kullandığı ve belini daha ince gösterdiği bilinen bir gerçek. Bu nedenle söz konusu karelerde ayaklarına bir photoshop uygulanıp uygulanmadığı henüz bilinmiyor olsa da, sonradan fark edilen bu fotoğraflar sosyal medya kullanıcıları tarafından acımasız yorumların gelmesine neden oldu.

yorum1.jpg

tilk3.jpg

tilkk.jpg