8 Yıllık Evliliğini Tek Celsede Bitirmişti: Ceyda Düvenci Yeni Bir Aşka Yeşil Işık Yaktı

8 Yıllık Evliliğini Tek Celsede Bitirmişti: Ceyda Düvenci Yeni Bir Aşka Yeşil Işık Yaktı
Temmuz ayında 8 yıldır evli olduğu Bülent Şakrak ile yollarını ayıran Ceyda Düvenci, konuk olduğu bir programda yeni aşk için yeşil ışık yaktı.

Kendisi gibi oyuncu olan Bülent Şakrak ile 2015 yılında evlenen Ceyda Düvenci, bu evlilikten iki çocuk sahibi olmuştu.

Düvenci'nin kızı Melisa Nur ve oğulları Okan Ali ile takdir edilesi bir ilişkileri olan çift, özellikle yaptıkları açıklamalarla herkesin kalbine dokunmuştu.

Bu nedenle çiftin ayrılık haberi hayranlarını üzerken, magazin basınında yarattığı etki de aylarca konuşuldu.

ceyd1.webp"HAYATIMIZ DEĞİŞTİĞİ BİR YAZDI! ARTIK İYİYİM..."

Geçtiğimiz günlerde kendi programında açıklamalarda bulunan ünlü isim, 'Biraz zor geçti ama herkesin artık iyi olduğu yeni hayatlarımızda birbirimize uyumlanabildiğimiz, evlatların da artık her şeyi kabul ettiği, yeni düzene alıştığı bir sonbaharı karşılıyoruz' ifadelerini kullanmıştı.

"DAHA 46 YAŞINDAYIM TABİİ Kİ AŞIK OLACAĞIM"

Yeni filmine, hayatına, çocuklarına dair birçok açıklama yapan Ceyda Düvenci, ilerideki planlarına dair de itiraflarda bulundu.

Arna'nın 'tekrar evlenir misin?' sorusunu Ceyda Düvenci 'Yok hayır, bunlar çok büyük konuşulan meseleler, bunlara girmeyim şimdi' diyerek yanıtladı.

ceyd2.webpCeyda Düvenci, aşka dair düşüncelerini ise 'Ben aşkı hayatımın içinde her yerden bulabilirim aşk benim için bütünsel bir duygu...İlla yol arkadaşına, hayat arkadaşına hissettiğin bir duygu değil' diyerek özetledi.

Ünlü isim, daha sonra 'Daha 46 yaşındayım, tabii ki aşık olacağım. Öyle bir duygum yok, unu eledik eleğimizi astık olmasın. 70 yaşında bile bence aşk çok güzel' açıklamasında bulundu.