7 Bin Yıllık Doğal İlacın Sırrını Canan Karatay Verdi: Her Evde Bulunuyor, Mutlaka Günde 1 Kaşık İçin

7 Bin Yıllık Doğal İlacın Sırrını Canan Karatay Verdi: Her Evde Bulunuyor, Mutlaka Günde 1 Kaşık İçin
Diyet programları ile popüler olan Prof. Dr. Canan Karatay, bir doğal ilacın sırrını verdi. Her gün 1 kaşık yutanların hastalık yüzü görmediği bu doğal formül, düzenli şekilde tüketmeniz halinde sağlık depolamanıza fayda sağlayacak.

Sık sık yaptığı ezber bozan açıklamaları ile kamuoyu tarafından tartışmalı bir isim haline dönüşen Prof. Dr. Canan Karatay, sağlığa ilişkin önemli bir sırrı açığa çıkardı.

Sağlıklı ve uzun yaşayabilmek için belli başlı gıdaların düzenli olarak tüketilmesi gerektiğine vurgu yapan Karatay, bu gıdanın düzenli olarak tüketilmesinin insan sağlığı açısından son derece faydalı olduğunu açıkladı.

sirke7.pngİşte sizlerin de zinde bir vücut için her gün 1 kaşık kadar tüketmesi gereken o gıda ve insan sağlığına yönelik mucizevi faydaları...

SAĞLIK İÇİN SİRKE MUCİZESİ

Birbirinden çarpıcı uyarılarıyla sağlıkçıların ilk danıştığı isim olan Canan Karatay, bir şifanın daha sırrını açıkladı. Sirkenin insan sağlığına son derece faydalı olduğunu belirten Karatay, sirkenin vücutta bulunan tüm toksinlerin dışarı atılmasında etkin rol oynadığını açıkladı.

canan2.jpg
7 bin yıllık şifa kaynağı olan sirke için vatandaşlara seslenen Karatay, "Ev sirkesi kendiniz yaptığınızda en sağlıklı içecektir. Ev sirkesi, bir bakıma 7 bin yıllık bir ilaçtır. Virüsleri öldürür, bakterileri öldürür, her türlü mikrobu yok eder, parazitleri ve toksinleri öldürür ayrıca kireci söker.

Çaydanlıklarımız bile kireç tuttuğunda sirke kaynatırız. Ev sirkesi sabahları içilebilir ya da salataya koyulabilir.