"Virüs bulaşır" endişesiyle hastaneye gitmediler: Oğulları yatağında ölü bulundu
Haber Giriş: | Haber Güncelleme: 21.05.2020 10:18

"Virüs bulaşır" endişesiyle hastaneye gitmediler: Oğulları yatağında ölü bulundu

22 yaşındaki gencin annesi Yasemin Varol, "Hadi uyan güzel yavrum. Daha görecek çok günlerimiz var" diyerek gözyaşı döktü.

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde ailesiyle yaşayan genç, odasında ölü bulundu. Dutlubahçe Mahallesi'nde yaşayan Ercan ile Yasemin Varol, yatağında uyuyan 22 yaşındaki oğulları Kemal Can Varol'un rahatsızlandığını fark edince durumu 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Varol'un hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan incelemede, Varol'un cesedinde herhangi bir darp ya da kesik izine rastlamadı.

Polis ekiplerinin inceleme yaptığı sırada anne Yasemin Varol, "Hayır, oğlum ölmüş olamaz. Hadi uyan güzel yavrum. Daha görecek çok günlerimiz var. Yalvarırım bir daha kontrol edin" diyerek gözyaşlarına hakim olamadı.

covid-19-bulasir-endisesiyle-hastaneye-gitmek-istemeyen-ciftin-ogullari-yataginda-olu-bulundu-734116-1.

Baba Ercan Varol ise çok üzgün olduklarını belirterek, "Oğlum son günlerde kol ve omuz ağrıları çekiyordu. Ancak koronavirüs nedeniyle hastane gitmekten çekindik. Dünyam başıma yıkıldı. Gencecik oğlum ellerimizin arasından kayıp gitti" diye konuştu.

Türkiye