TFF Başkanı Özdemir'den naklen yayın açıklaması

TFF Başkanı Özdemir'den naklen yayın açıklaması

Yayıncı kuruluş tartışmaları sürerken TFF Başkanı Nihat Özdemir, bu hafta cuma gününe kadar anlaşmayı umut ettiklerini söyledi. Katarlı yayıncı beIN Sports, naklen yayın ücretlerini ödememişti.

TFF Başkanı Nihat Özdemir naklen yayın konusunda yeni gelişmeleri aktardı. Yayıncı kuruluş tartışmaları sürerken TFF Başkanı Nihat Özdemir, bu hafta cuma gününe kadar anlaşmayı umut ettiklerini söyledi. Katarlı yayıncı beIN Sports, naklen yayın ücretlerini ödememişti.

TRT Spor'a konuşan Nihat Özdemir, "Yayıncı kuruluş para ödemediği için çok centilmence saygı içeresinde bu eylemi yaptılar. Yayıncı kuruluşla görüşmelerimiz devam ediyor. Yayıncı kuruluş bütün ödemelerin yapıldığını söyledi. Biz de bunun doğru olmadığını söyledik. Görüşmelere başladık. Bu cumaya kadar anlaşmaya vararak yeni sözleşmesinin imzalanacağını düşünüyorum. Ödemeler ondan sonra gerçekleşecek. Ne kadar ödeneceği konusunda anlaştık ama protokollün bazı maddelerinde ve ödeme şeklinde problemler var. Bunun da halledeceğini düşünüyorum" dedi.

Spor