Zaniolo Transferin'de Amrabat Sürprizi

Zaniolo Transferin'de Amrabat Sürprizi
Geride bıraktığımız sezonu Aston Villa'da geçiren Nicolo Zaniolo, gelecek sezon Galatasaray'da olmak istemiyor. İtalyan yıldız için ülkesinden talipler artıyor. Fiorentina, Zaniolo transferi için sürpriz bir teklifle geldi.

Kariyerine Galatasaray'da devam etmek istemeyen Nicolo Zaniolo için ülkesinden dev kulüpler sıraya girdi. İlk olarak Serie A ekibi Atalanta'dan resmi teklif alan genç futbolcuya Fiorentina'nın da talip olduğu öne sürüldü.

ZANİOLO'YA KARŞI AMRABAT

nicolo-zaniolo-1.jpg

Corriere dello Sport'ta yer alan habere göre Fiorentina; Atalanta'nın 20 milyon euroluk satın alma opsiyonlu kiralama teklifinin üzerine çıkmaya çalışıyor. Fiorentina Sportif Direktörü Daniele Prade, takımda görmeyi çok istediği Zaniolo için Galatasaray'ın geçen sezondan beri ilgilendiği Sofyan Amrabat'ın takasını da masaya koydu.

sofyan-amrabat-2.jpg

Galatasaray'dan ayrılmak isteyen Nicolo Zaniolo, kendisi için teklifte bulunan Atalanta ve Fiorentina ile bireysel şartlarda anlaşmaya vardı. Atalanta'nın teklifi 20 milyon euro satın alma opsiyonlu kiralama. Fiorentina'nın ise Sofyan Amrabat'ı önereceği teklifte ne kadar bonservis vereceği henüz bilinmiyor.