Yarsuvat’ın listesinde eski Fenerbahçeli yönetici

Galatasaray eski başkanı Duygun Yarsuvat, TFF başkanlığı için adaylığını resmen açıkladı. Fenerbahçeli eski yönetici, usta gazeteci ve yazar Uğur Dündar, Yarsuvat'ın listesinde yer alacağını dile getirdi.Galatasaray eski...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Yarsuvat’ın listesinde eski Fenerbahçeli yönetici

Galatasaray eski başkanı Duygun Yarsuvat, TFF başkanlığı için adaylığını resmen açıkladı. Fenerbahçeli eski yönetici, usta gazeteci ve yazar Uğur Dündar, Yarsuvat'ın listesinde yer alacağını dile getirdi.

Galatasaray eski başkanı Duygun Yarsuvat, TFF başkanlığı için adaylığını resmen açıkladı. Yarsuvat, Barışın, sevginin ve bu güzel oyunun kazanması için, topu taca atmayarak bu isyana kulak verilmesini gerektiğini savunarak başkan olmaya karar verdiğini söyledi. Fenerbahçeli eski yönetici, usta gazeteci ve yazar Uğur Dündar, Duygun Yarsuvat’ın listesinde yer alacağını resmi Twitter hesabından açıkladı.

Dündar resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamalada, “Futbolu düşmanlık arenasına dönüştürmek isteyenlere hep karşı çıktım. Dostluk, barış ve kardeşlik için Duygun Yarsuvat’ın listesinde yer aldım. Güdümlü federasyona, passolig gibi dayatmalara hayır! Yaşasın tam bağımsız, futbolun sadece futbol olmasını sağlayacak Türkiye Futbol Federasyonu” ifaledelerini kullandı.