Sergen Yalçın: 5-6 hafta oynamayabilir!

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, geriden gelerek 3-2 kazandıkları Antalyaspor mücadelesi sonrası sakatlıklar konusuna değindi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 18 Eylül 2021 23:18
Sergen Yalçın: 5-6 hafta oynamayabilir!

Antalyaspor maçına Rosier'in yerine sağ bek bölgesinde başlayan Necip Uysal, 21.dakikada sakatlandı ve yerini Pjanic'e bıraktı. Beşiktaş 'ın tecrübeli oyuncusu Necip Uysal hakkında teknik direktör Sergen Yalçın açıklamada bulundu.

Sakatlıklarla ilgili konuşan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "6 tane oyuncumuz sakat. Rosier ve Welinton belki olabilir ama 4'ü geri dönmez. Salı da cuma da olmaz. Necip ve Mehmet Topal da salı ve cuma günü olmayacak. dönerse Welinton döner. Sezon başında çok enterasan. sezon başında kaybetmek. Necip'in diz yan bağı. 5-6 haftalık bir problem. Üzgünüz. Allah'tan geniş bir kadromuz var. Arka arkaya oyunlar oynayacağız. Allah'tan biz oynamıyoruz ve izliyoruz. Allah oyunculara kolaylık versin" dedi.

Yalçın, "Bizim için çok önemli bir galibiyet ama sonunu konuşmak için çok erken. Totalde bir başarı olursa bunun da çok önemli bir payı olur" ifadelerini kullandı.