Tümer Metin'den A Milli Takım yorumu: Kimse kusura bakmasın...

Spor yorumcusu Tümer Metin, A Milli Takımımızın İsviçre'ye 3-1 mağlup olarak EURO 2020'den elendiği karşılaşmayı yorumladı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 20 Haziran 2021 22:39
Tümer Metin'den A Milli Takım yorumu: Kimse kusura bakmasın...

A Milli Kadın Basketbol Takımı, FIBA 2021 Avrupa Şampiyonası C Grubu'nda üçüncü maçında Belçika'ya 63-61'lik skorla kaybetti. Millilerimiz bu sonuçla Avrupa Şampiyonası'na veda etti.

Spor yorumcusu Tümer Metin, A Milli Takımımızın İsviçre'ye 3-1 mağlup olarak EURO 2020'den elendiği karşılaşmayı TRT Spor'da yorumladı.

Tümer Metin, "Kimse kusura bakmasın! Teknik, taktik ve fizik olarak sınıfta kaldık. Teknik ve taktik açısından turnuvanın en kötüsüyüz, en kötüsü!

Sokaktan toplanmışcasına bir görüntü verdi Milli Takımımız. Bizde her şey var ama bu seviyede olması gereken iki şey yok. İyi oyuncular var, iyi kulüplerdeler. Bizde organizasyon yok. Organize değiliz biz!

Sokaktan toplanmışcasına bir görüntü verdi Milli Takımımız. Bizde her şey var ama bu seviyede olması gereken iki şey yok. İyi oyuncular var, iyi kulüplerdeler. Bizde organizasyon yok. Organize değiliz biz!" dedi.