Tüm yasaklara rağmen maçı böyle izledi! Hak mahrumiyeti olan başkandan ilginç çözüm

Tüm yasaklara rağmen maçı böyle izledi! Hak mahrumiyeti olan başkandan ilginç çözüm
AcnTURK Vanspor'un kulüp başkanı Feyat Kıyak, TFF 2. Lig Beyaz Grupta takımının Hes İlaç Afyonspor ile oynadığı maçı hak mahrumiyeti cezasına rağmen izledi.

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekibi AcnTURK Vanspor'un başkanı Feyat Kıyak, hak mahrumiyeti cezası nedeniyle tribünden uzakta kalmamak adına kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi. Başkan Kıyak, geçen hafta Esenler Erokspor-AcnTURK Vanspor maçında yaşanan olaylar sebebiyle 120 gün hak mahrumiyeti cezası almıştı.

yasak4.jpeg

Cezasının devam ettiği için Van Atatürk Stadyumu'nda oynanan Hes İlaç Afyonspor maçını tribünden izleyemeyen Kıyak, yanına getirilen yük asansörüne çıkarak maçı takip etti. Taraftar ve sporcular tarafından desteklenen başkan, Van ekibinin karşılaşmayı 2-0 kazanmasının ardından büyük sevinç yaşadı.

yasak3.jpeg

Cezasının süresi boyunca takımını yalnız bırakmamaya çalıştığını ifade eden Kıyak, Esenler Erokspor maçında yaşanan olaylar nedeniyle aldığı cezaya itiraz ettiklerini ve hukuki süreci başlattıklarını belirtti. Kıyak, en kısa sürede sahalara dönüp taraftar ve futbolcularla buluşmayı umduğunu dile getirerek, zorlu bir süreç olsa da takımına destek olmanın önemine vurgu yaptı.

yasak5.jpeg

yasak1.jpeg