Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu'ndan sürpriz karar!

Trabzonspor'da  Ahmet Ağaoğlu'ndan sürpriz karar!
Son olarak Süper Lig'in 25. haftasında evinde ağırladığı Adana Demirspor'u 4-1 ile geçen Trabzonspor'da sıcak saatler yaşanıyor. Yeni başkanını 25-26 Mart'ta seçecek olan Karadeniz ekibinde görevinden istifa eden başkan Ağaoğlu sürpriz bir karara imza attı.

Geçen sezon 38 yıllık şampiyonluk hasretine son vermesine rağmen bu sezon beklentilerin altında kalan Trabzonspor'da hareketli saatler yaşanıyor.

Alınan başarısız sonuçların ardından Ahmet Ağaoğlu görevinden istifa ettiğini açıkladı. Yeni başkanını 25-26 Mart tarihlerinde gerçekleşecek kongrede seçecek bordo-mavili ekipte söz konusu tarihe kadar başkanlık koltuğunda mevcut asbaşkan Ertuğrul Doğan oturacak

AĞAOĞLU ADAYLIĞINI RESMEN AÇIKLIYOR

Sosyal medya hesabı aracılığıyla açıklamalarda bulunan Ertuğrul Doğan, başkan adayı olduğunu resmi olarak açıklarken gözler Ahmet Ağaoğlu'na çevrildi. Ağaoğlu'nun yeniden aday olma konusunda kesin karar verdiği öğrenildi. Ağaoğlu'nun yarın adaylığını resmi olarak açıklayacağı belirtildi.

Trabzon yerel basınından 61 Saat'te yer alan habere göre Ertuğrul Doğan'ın listesi şu isimlerden oluşuyor:

Nevzat Kaya, Zeyyat Kafkas, Taner Saral, Ali Can Gümüştaş, Kemal Ertürk, Coşkun Öztürk, Sami Karaman

Ağaoğlu'nun listesi ise şu isimlerden oluşuyor:

Mahmut Aksu, Levent Erkuloğlu, Coşkun Bülbül, Mehmet Can Tuna, Birhan Emre Yazıcı, Lokman Sadıklar, Şemsetdin Hancı, Ömer Sağıroğlu, Gençağa Meriç

Adayların 15 Mart’a kadar 15+5 kişilik listelerini belirlemesi bekleniyor