Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın yorumu

İstanbul Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı 'Kazanmak istiyorduk ama iyi bir takıma karşı oynadık'Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe Son haftalarda alt taraftan iyice uzaklaşmamız beni mutlu ediyorİstanbul Başakşehir-...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın yorumu

İstanbul Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı 'Kazanmak istiyorduk ama iyi bir takıma karşı oynadık'

Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe Son haftalarda alt taraftan iyice uzaklaşmamız beni mutlu ediyor

İstanbul Başakşehir- Eskişehirspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında İstanbul Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı yakaladıkları pozisyonları değerlendiremediklerini belirtti. Avcı Top bizdeyken, sabırlı ve sakin olduğumuzda kaleye kadar gittik. İkinci yarı itibarıyla biraz daha öne çıktık ama bireysel bir hatadan golü yedik. Beraberlik golünden sonra rakibi rahatsız ettik, pozisyonlar bulduk. Kazanmak istiyorduk ama iyi bir takıma karşı oynadık. Kazanabilirdik, kazanmak için gerekli fırsatlar elimize geçti ama olmadı. Yarış devam ediyor. Bundan sonraki süreçte kazanarak devam etmek istiyoruz şeklinde konuştu.

Son haftalarda alt taraftan iyice uzaklaşmamız beni mutlu ediyor

Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe ise deplasmanda bir puan aldıkları için mutlu olduğunu söylerken ikinci yarıdaki oynadıkları oyundanda memnun olduğunu belirtti. Skibbe Rakip sahada pozisyona girmeye çalıştık. Son dakikalarda rakip kalemize geldi ve 2-3 gol pozisyonu buldu. Son haftalarda alt taraftan iyice uzaklaşmamız beni mutlu ediyor. Önümüzdeki hafta Kasımpaşa'ya karşı galibiyet almak istiyoruz ifadelerini kullandı.

Spor