Takım Otobüsüne Bağırdı Ve...

Takım Otobüsüne Bağırdı Ve...

Çocukluğundan beri koyu bir Galatasaray taraftarı olan 48 yaşındaki Gülay Sağdıç, Mersin İdmanyurdu maçının ardından takım otobüsüne binen futbolculara sesini duyurabilmek için büyük çaba sarf etti.Mersin'de yaşayan koyu...

Çocukluğundan beri koyu bir Galatasaray taraftarı olan 48 yaşındaki Gülay Sağdıç, Mersin İdmanyurdu maçının ardından takım otobüsüne binen futbolculara sesini duyurabilmek için büyük çaba sarf etti.

Mersin'de yaşayan koyu Galatasaraytaraftarı 48 yaşındaki Gülay Sağdıç,Mersin İdmanyurdu maçının ardından takım otobüsüne binen sarı-kırmızılı futbolculara sesini duyurabilmek için büyük uğraş verirken, gösterdiği çabayla futbolcuların dikkatini çekmeyi başardı.

Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında konuk olduğu Mersin İdmanyurdu'na 2-1 mağlup olan Galatasaray'da futbolcular maç sonunda herhangi bir açıklama yapmadan takım otobüsüne bindi. Bu sırada otobüsün bulunduğu alana yaklaşmaya çalışan Gülay Sağdıç, demir parmaklıkların ardından futbolculara sesini duyurmak için büyük mücadele verdi.

Güvenlik görevlilerinden rica ederek oyuncuların otobüse bindiği alana geçmek isteyen Sağdıç, izin verilmemesi üzerine futbolculara dış bölümden seslendi.

Spor