Sergen Yalçın'ın Maç Tahminleri Yine Boşa Çıktı!

Sergen Yalçın'ın Maç Tahminleri Yine Boşa Çıktı!
Candaş Tolga Işık ile EURO 2024'te dün oynanan Gürcistan-Portekiz maçını yorumlayan Sergen Yalçın, tahminleriyle yine sosyal medyanın diline düştü.

Tecrübeli teknik direktör Sergen Yalçın yine EURO 2024 tahminleriyle gündem oldu. Geçtiğimiz günlerde EURO 2024 tahminlerinde bulunan ancak söylediklerinin tam tersi çıkan Yalçın bu kez de Gürcistan maçının tahminiyle sosyal medyanın diline düştü.

SERGEN YALÇIN TAHMİNLERİYLE YİNE GÜNDEM OLDU

Candaş Tolga Işık ile birlikte Euro 2024’ü yorumlayan Sergen Yalçın, Gürcistan'ın Türkiye'ye kaybetmesinin ardından turnuvada galibiyet alamayacağını söyledi. Gürcistan için gol atamaz diyen Yalçın, yine yanıldı ve sosyal medyada gündem oldu.

GÜRCİSTAN SADECE TÜRKİYE'YE KAYBETTİ

Gürcistan, Türkiye yenilgisinin ardından Çekya ile oynadığı maçtan 1-1 berabere ayrıldı. F Grubu'nun son maçında da Portekiz ile karşılaşan Gürcistan bu maçı da 2-0 kazandı.

SON 16 TURUNDA İSPANYA İLE KARŞILAŞACAK

Sadece Türkiye'ye mağlup olan Gürcistan, grup aşamasını 4 puanla 3 sırada tamaladı ve en iyi üçüncülerden son 16 turuna adını yazdırdı. Gürcistan, son 16 turu eşleşmelerinde 30 Haziran Pazar günü saat 22:00'da İspanya ile kozlarını paylaşacak.