Şenol Güneş, Yusuf’u istiyor mu? Açıklama…

Şenol Güneş, Yusuf’u istiyor mu? Açıklama…
Menajer Batur Altıparmak, temsilcisi olduğu Mert Günok ve Yusuf Erdoğan için çıkan transfer haberleri hakkında konuştu.Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan ve Fenerbahçe’den ayrılan Mert Günok’un menajerliğini yapan Batur Altıparmak’a...

Menajer Batur Altıparmak, temsilcisi olduğu Mert Günok ve Yusuf Erdoğan için çıkan transfer haberleri hakkında konuştu.

Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan ve Fenerbahçe’den ayrılan Mert Günok’un menajerliğini yapan Batur Altıparmak’a iki futbolcunun transferlerini sorduk.

Adı Beşiktaş ile anılan ve Şenol Güneş’in istediği iddia edilen Yusuf için bir teklif yok diyen Altıparmak şöyle konuştu;

Yusuf Erdoğan için bize gelen teklif yok. Yusuf’un Trabzonspor ile 3 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor. Oyuncuyu isteyen varsa ilk olarak tabi ki kulübüyle temas kurmak zorundadır. Trabzonspor anlaşırsa, o kulüple oturup konuşuruz. Süleyman Hurma da zaten Yusuf’u satmak istemediklerini açıkladı.

“G.SARAY KONUSUYLA İLGİLİ YORUM YAPMIYORUM”

Alt yapıdan itibaren 14 yıl boyunca Fenerbahçe forması giyen ve sözleşme yenilenmeyen Mert Günok için birçok dedikodunun yapıldığını belirten menajer Batur Altıparmak, “Herkes bir haber yazıyor. Şu ana kadar hiçbir kulüple, hiçbir kişiyle görüşmedik. Yoğunluğumuz var, biliyorsunuz Selçuk İnan’ın düğünü var. İnşallah yarından sonra Mert’in transferini değerlendireceğiz” dedi.

26 yaşındaki filebekçisinin menajeri sözlerini Galatasaray iddialarına yanıt vererek şöyle tamamladı;

Galatasaray konusuyla ilgili kesinlikle yorum yapmıyorum. Çünkü elimizde hiçbir şey yok. Ben gerçeklerle hareket eden bir insanım. Eğer somut adımlar olursa o zaman açıklamalar da olur, herkes de öğrenmiş olur. Dedikodular üzerinden yorum yapmak istemiyorum.