Selçuk İnan'dan tepki: Hem penaltımız hem golümüz verilmedi

Süper Lig'in 14. haftasında Galatasaray deplasmanda Yeni Malatyaspor ile 0-0 berabere kaldı. Galatasaray'da yardımcı antrenör Selçuk İnan karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu

Yayınlanma:
Güncelleme: 28 Kasım 2021 22:04
Selçuk İnan'dan tepki: Hem penaltımız hem golümüz verilmedi

Süper Lig 14. haftasında Yeni Malatyaspor ile 0-0 berabere kalan Galatasaray’da Yardımcı Antrenör Selçuk İnan maç sonunda yayıncı kuruluşa konuştu.

Hem gollerinin hem de yüzde 100 penaltılarının verilmediğini belirten İnan, "Orta hakem önce golü verdi, sonra birdenbire golü iptal etti. 4. hakeme sordum. 4. hakem bilmiyor. Biz biliyoruz. Bugün VAR herhalde yoktu. Yüzde 100 penaltı vardı, VAR çağırmadı. Son pozisyonda hakem golü veriyor ama VAR'dan çağrılmayacağını bildiği için golü iptal etti. Ufak tefek hareketlerde çağırmıyorlar artık VAR'a çünkü. Ben 4. hakeme dedim, 'İşgüzarlık yapıyor' dedim. Hepimiz çok üzgünüz. İstediğimiz performansı ortaya koyamadık, bu bizim sorumluluğumuz, bizim sorunumuz. Her defasında hakemlerden konuşmak çok can sıkıcı. Emre'nin ayağına basılıyor, ikinci sarıdan kırmızı. Penaltı pozisyonunda Emre sakatlığı nedeniyle maça devam edemedi. Öyle sert pozisyondu. Oyun anlamında istediklerimizi gerçekleştiremedik ama çok pozisyona girdik. Kazanamadık. Üzgünüz" sözlerine yer verdi.