ODOM Trabzonspor’da!

Futbol kadar basketbolda da transfer taarruzuna kalkan Trabzonspor, bir dönem Braynt'ın takım arkadaşı olan Odom'u kadrosuna kattı.Medical Park’ın ana sponsorluğunda geçtiğimiz sezon tarihi bir dönem geçiren Trabzonspor Erkek Basketbol...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
ODOM Trabzonspor’da!

Futbol kadar basketbolda da transfer taarruzuna kalkan Trabzonspor, bir dönem Braynt'ın takım arkadaşı olan Odom'u kadrosuna kattı.

Medical Park’ın ana sponsorluğunda geçtiğimiz sezon tarihi bir dönem geçiren Trabzonspor Erkek Basketbol Takımı, transferde atağa kalktı.

İlk olarak Polonya Ligi’nde Turow Zgorzelec formasıyla “yılın oyuncusu” ödülünü alan 2.06 boyundaki Damian Kulig ile 2 yıllık resmi sözleşme imzalayan Bordo-Mavililer, şimdi de Darius Johnson-Odom’u renklerine bağladı. 25 yaşındaki şutör guard, sezonu İtalya’nın ekol takımlarından Cantu’da tamamlamıştı.

Basketbola NBA’de 17 şampiyonluğu bulunan Los Angeles Lakers’ta başlayan Amerikalı basketbolcu, 2012-13 sezonunda Kobe Braynt’ın takım arkadaşlığını yapmıştı. Yabancı piyasasında gelişmeler tüm hızıyla devam ederken, yerli isimlerle de temaslar devam ediyor.

Trabzon Medical Park, Uşak Sportif’ten İbrahim Yıldırım’la da büyük oranda anlaşmaya vardı, imzaların atılması an meselesi.

Spor