Lyon'un Kader Maçında Taylor Swift Engeli!

Lyon'un Kader Maçında Taylor Swift Engeli!
Ligue 1'de zorlu bir dönem geçiren Olympique Lyon, stadında gerçekleşecek olan Taylor Swift konseri sebebiyle beklenmedik bir durumla karşılaşabilir.

Fransa 1. Futbol Ligi Ligue 1'de oynadığı 13 maçta topladığı 7 puanla son sırada yer alan Olympique Lyon, kulüp yöneticilerinin hesaba katmadığı bir ihtimal nedeniyle büyük bir sıkıntı yaşayabilir.

Fransız basınından Le Progres'te yer alan habere göre ligde tarihinin en kötü dönemini yaşayan Lyon'un ligi 16. sırada bitirmesi durumunda ligde kalma şansını sürdürebileceği play-out maçını kendi sahasında oynayamayabileceği ortaya çıktı.

PLAY-OUT MAÇI TAYLOR SWIFT KONSERİYLE AYNI GÜN

taylor-swift.jpg

Lyon'un olası play-out maçını sahadana oynayamama ihtimalinin sebebi ise 3 Haziran'da Amerikalı dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift'in Lyon'un stadı Park Olympique Lyonnais Stadyumu'nda vereceği konser olacak.

Haberde, Taylor Swift'in 3 Haziran'da Park Olympique Lyonnais Stadyumu'nda vereceği konserin satışa çıkan biletleri şimdiden tükenirken, Olympique Lyon'un aynı tarihe denk gelen olası play-out maçını tarafsız sahada oynamak zorunda kalabileceği ifade edildi.

KULÜP PATRONLARI PLAY-OUT İHTİMALİNİ DÜŞÜNMEMİŞLER!

lyonun-kader-macinda-taylor-swift-engeli.jpg

Lyon'un olası play-out maçını tarafsız sahada oynamak zorunda kalmasının bir güvenlik zaafiyetine neden olabileceği vurgulanırken, Lyon kulübünün patronlarının, takımın küme düşme hattında olabileceğini düşünmedikleri, bu nedenle Taylor Swift'in konserine daha önceden onay verdikleri kaydedildi.