Kasımpaşa - Gençlerbirliği Maçının Ardından

Kasımpaşa - Gençlerbirliği maçının ardından Kasımpaşa Teknik Direktörü Çalımbay Hakem hatalarından dolayı yenildik Gençlerbirliği Teknik Direktörü Üzülmez Biraz daha üst sıralara göz kırptık Kasımpaşa Teknik Direktörü...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Kasımpaşa - Gençlerbirliği Maçının Ardından

Kasımpaşa - Gençlerbirliği maçının ardından Kasımpaşa Teknik Direktörü Çalımbay Hakem hatalarından dolayı yenildik Gençlerbirliği Teknik Direktörü Üzülmez Biraz daha üst sıralara göz kırptık Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Gençlerbirliği'ne 1-0 yenildikleri maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Kasımpaşa - Gençlerbirliği maçının ardından Kasımpaşa Teknik Direktörü Çalımbay Hakem hatalarından dolayı yenildik Gençlerbirliği Teknik Direktörü Üzülmez Biraz daha üst sıralara göz kırptık Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Gençlerbirliği'ne 1-0 yenildikleri maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu. Maç içinde bazı şanssızlıklar yaşadıklarını dile getiren Çalımbay, Yine hakem arkadaşlarımızın hatalarından dolayı mağlup olduk dedi. Bu sezon puan kayıplarının büyük bölümünü hakem hataları yüzünden yaşadıklarını kaydeden Çalımbay, Pozisyonu (Popov'un kırmızı kartı) bir kez daha izledim. Arkadaşımız dokunmuyor. Rahatlıkla kartı gösterip bizi eksik bırakabiliyorlar. Hepsini tebrik ediyorum, Kasımpaşa'ya yapmadıkları kalmadı. Kasımpaşa'nın bütün maçlarında hakem hatası olacağını ve Kasımpaşa aleyhine kararlar verileceğini bilmemiz, ona göre hareket etmemiz gerekiyor. Dokunma varsa o zaman hakemden özür dileyeceğiz. Maalesef yine hakemin yanlış görmesiyle on kişi kaldık ve mağlup olduk diye konuştu. Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez ise, Maçı hak ettik. Saha içinde aslanlar gibi mücadele etmeye çalışan, öz güveni aşılayıp neler yapabileceğini gösteren bir takımız. Üç maçta üç galibiyet aldık ama her şey bitmiş değil. Lig uzun bir maraton. Biraz daha alt sıralarda avantaj yakaladık, biraz daha üst sıralara göz kırptık. Daha yapacak işimiz var şeklinde konuştu. Bu arada Üzülmez, başkan İlhan Cavcav'ın ağır bir ameliyat geçirdiğini ifade ederek, Başkanımıza 'geçmiş olsun' diyoruz. Galibiyeti ona armağan ediyoruz dedi.