Jose Mourinho Fenerbahçe İle İlk İdmanına Çıktı

Jose Mourinho Fenerbahçe İle İlk İdmanına Çıktı
Fenerbahçe, gelecek sezon için hazırlıklarına bugün yapacağı antrenmanla başlayacak. Sarı-Lacivertli kulübün teknik direktörü Jose Mourinho, takımın başında ilk antrenmanına çıktı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho yeşil sahaya adımını attı.

Sarı-Lacivertli kulüp, gelecek sezon için çalışmalarına Serkan Acar Topuk Yaylası Tesisleri'nde teknik direktör Jose Mourinho yönetiminde yapacağı antrenmanla başlayacak.

Öte yandan Fenerbahçe'den takımın başında ilk kez antrenmana çıkacak olan Jose Mourinho paylaşımı geldi. Sarı-Kırmızılı kulüp, paylaşımına "Teknik Direktörümüz Jose Mourinho" notunu ekledi.

KULÜBÜN PROGRAMI BELLİ OLDU

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, kampla ilgili şu bilgiler verildi:

"Profesyonel Futbol A Takımımız Teknik Direktörümüz Jose Mourinho yönetiminde yeni sezon hazırlıklarına başlıyor. Sağlık kontrolleri tamamlanan futbol takımımız, 24-29 Haziran tarihleri arasında Serkan Acar Topuk Yaylası Tesisleri'nde kampa girecek. Kamp döneminde, 25 Haziran Salı günü saat 09.30 ve 27 Haziran Perşembe saat 09.30'da yapılacak antrenmanlarımız, taraftarlarımızın izlemesi için açık olacaktır. Bu tarihler dışında tesisimize giriş ve misafir kabulü olmayacaktır."

Açıklamada, Fenerbahçe'nin 29 Haziran Cumartesi saat 10.30’da Romanya ekibi Petrolul Ploieşti ile sezonun ilk hazırlık maçında karşı karşıya geleceği belirtildi.

Bu hazırlık maçının ardından İstanbul’a dönecek sarı-lacivertli ekip, yeni sezon çalışmalarının ikinci bölümünü 2-13 Temmuz tarihlerinde Avusturya’nın Graz kentinde gerçekleştirecek.