GÖZLERİNE BAKTIM BEŞİKTAŞLI OLDUĞUNU ANLADIM

GÖZLERİNE BAKTIM BEŞİKTAŞLI OLDUĞUNU ANLADIM
ZARRAB’IN GÖZLERİNE BAKTIM BEŞİKTAŞLI OLDUĞUNU ANLADIM17-25 Aralık operasyonlarıyla gündeme gelen İran asıllı işadamı Reza Zarrab ile gizli kapaklı bir iş yapmadığını söyleyen Orman, “Hiç tanımam. Reza Bey ile yemek...

ZARRAB’IN GÖZLERİNE BAKTIM BEŞİKTAŞLI OLDUĞUNU ANLADIM

17-25 Aralık operasyonlarıyla gündeme gelen İran asıllı işadamı Reza Zarrab ile gizli kapaklı bir iş yapmadığını söyleyen Orman, “Hiç tanımam. Reza Bey ile yemek yedim. Ne var bunda? Reza Zarrab suçlu mudur? Aranıyor mu? Eroin kaçakçısı diye polis peşinde mi? Ben bunu saklıyor muyum? Ortağı mıyım? Ticaret mi yapıyorum? Arkadaş Beşiktaşlı. Gözlerinin içine baktığım zaman iyi bir Beşiktaşlı olduğunu anladım. Para ödemiş, Beşiktaş’tan loca almış. Nereden geliyor bu değirmenin suyu? Şu ana kadar 250 milyon TL’nin üzerinde para harcanmış stada” dedi.

SİLİVRİ’DE PAŞALARI ZİYARETE GİTTİM

Göreve geldiğide en çok korkulan şeyin cezaevindeki paşalara ziyaret yapmak olduğunu anlatan Fikret Orman, “Ama ben Silivri’de Beşiktaşlı olanları da olmayanları ziyarete gittim. Arkadaşlarım, ‘Gitme’ dediler. Bunlar benim arkadaşlarım, kongre üyelerim. Çok mennum oldular. Suçu ispatlanmamış, ceza almamış birisiyle alakalı karar alabilme yetkisine sahip değilim” dedi.