Galatasaray'da Abdülkerim Bardakcı Tehlikesi

Galatasaray'da Abdülkerim Bardakcı Tehlikesi
Galatasaray'da geride bıraktığımız sezon transferin gözdesi haline gelen Abdülkerim Bardakcı'nın EURO 2024 performansı beklentilerin altında kaldı. Yıldız futbolcu, bu performansıyla transferde Sarı-Kırmızılı takımın elini zayıflattı.

Süper Lig'de geride bıraktığımız sezonki performansıyla transferin gözde isimlerinden olan Abdülkerim Bardakcı, EURO 2024'te beklenin altında kaldı.

Öte yandan Galatasaray, futbolcularına gelen teklifleri, değerlerinin artma ihtimaline karşı EURO 2024 sonrasına ertelemişti. Bu hesapları şu ana kadar tutmayan Sarı-Kırmızılılar özellikle Abdülkerim Bardakcı konusunda hayal kırıklığı yaşadı.

abdulkerim-bardakci-3-001.jpg

ABDÜLKERİM EURO 2024'TE BEKLENTİLERİN ALTINDA KALDI

Abdülkerim Bardakcı, Gürcistan ve Portekiz maçlarında beklentilerin altında kaldı ve Çekya maçında da cezalı duruma düştü. Galatasarayi Suudi Arabistan'dan talibi bulunan Abdülkerim Bardakcı için 10 milyon euronun üzerinde bir ücret talep ediyor.

Ancak Abdülkerim Bardakcı'nın EURO 2024'teki performansı nedeniyle Sarı-Kırmızılı kulübün bu talebin kabul ettirilememesi durumuyla karşı karşıya.

abdulkerim-bardakci-2.jpg

ABDÜLKERİM'İN GALATASARAY PERFORMANSI

Abdülkerim Bardakcı, 2 sezondur formasını giydiği Galatasaray'da 77 maça çıktı.

29 yaşındaki futbolcu bu karşılaşmalarda 10 gol ve 3 asistlik performans gösterdi.