Fenerbahçe’ye müjdeli haber!

Al Ahli’nin 10 milyon Euro karşılığında Shakthar Donetsk ile anlaşmaya vardığı Adriano, “Dubai’ye asla gitmeyeceğim” açıklamasını yaptı.Fenerbahçe’nin anlaşmaya vardığı ancak kulübü Shakhtar Donetsk’i ikna edemediği...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Fenerbahçe’ye müjdeli haber!

Al Ahli’nin 10 milyon Euro karşılığında Shakthar Donetsk ile anlaşmaya vardığı Adriano, “Dubai’ye asla gitmeyeceğim” açıklamasını yaptı.

Fenerbahçe’nin anlaşmaya vardığı ancak kulübü Shakhtar Donetsk’i ikna edemediği Luiz Adriano cephesinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Brezilyalı golcü, Al Ahli’ye transferinden haberi olmadığını ve o kulübe gitmeyeceğini açıkladı. Adriano’nun menajeri Gilmar Veloz da oyuncusunun Dubai’ye transferini yorumlayarak gitmek istemediğini söyledi.

FENERBAHÇE’NİN PLANI

Kulüplerin anlaşmaya varmasına rağmen Luiz adriano’nun aralık ayına kadar Shakhtar Donetsk’te kalmak istediği belirtildi. Sarı-lacivertliler, Luiz Adriano ile 30 Haziran’da sözleşme imzalayarak bonservis bedeli ödemeden bu transferi gerçekleştirmek istiyor. Ya da kulübü ile pazarlık yaparak cüzi bir bedel karşılığında transfer yapmayı arzuluyor.

GÖZLER SAMBACIDA

Fenerbahçe Luiz Adriano ile anlaşmaya varmış ancak Shakhtar Donetsk 6 ay sonra sözleşmesi bitecek oyuncu için 10 milyon Euro bonservis bedeli istemişti. Al Ahli kulübü 10 milyon Euro bonservis bedelini ödemeyi kabul ederek Ukrayna kulübüyle anlaşmıştı. Şimdi bütün gözler Adriano’nun vereceği karara çevrildi.

Spor