Fenerbahçe’ye 4. Yıldız Geliyor!

Fenerbahçe’ye 4. Yıldız Geliyor!
Transfer döneminde bombaları art arda patlatan Fenerbahçe'de yeni hedef Inter'in başarılı orta saha oyuncusu Fredy Guarin.Fenerbahçe’deki transfer hareketliliği tüm hızıyla sürüyor. Sarı- Lacivertliler şu ana kadar Simon Kjaer...

Transfer döneminde bombaları art arda patlatan Fenerbahçe'de yeni hedef Inter'in başarılı orta saha oyuncusu Fredy Guarin.

Fenerbahçe’deki transfer hareketliliği tüm hızıyla sürüyor. Sarı- Lacivertliler şu ana kadar Simon Kjaer ve Şener Özbayraklı’ya resmi imzaları attırırken Manchester United’ten Nani ve Bursaspor’dan Fernandao ile de prensip anlaşmasına vardı.

Fernandao bugün büyük ihtimalle kendisini Sarı- Lacivertli renklere bağlayan imzayı atacak. Nani’nin transferinin de bir kaç gün içerisinde açıklanması bekleniyor. Bu gelişmelerin ardından şimdi rota bir başka yıldıza çevrildi.

Sportif direktör Giuliano Terraneo, İnter’in orta sahadaki yıldızı Fredy Guarin için girişimlerini sıklaştırdı. Aslında Kolombiyalı oyuncu için görüşmeler çok önceden başlamıştı. Ancak İtalyan temsilcisinin orta sahaya iki önemli ismi transfer etmesiyle Guarin ile yolların ayrılması netleşirken Fenerbahçe’ye de bonservis fiyatında indirim imkanı doğdu. Fenerbahçe’nin vermeyi hedeflediği bonservis bedeli ise…

Fredy Guarin’in İnter ile 2017 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Şu anki görüntüde de bonservis bedeli de 12 milyon Euro. Ancak Fenerbahçe bu parayı vermeye yanaşmıyor.İtalyan basını Fenerbahçe’nin 28 yaşındaki yıldız oyuncunun transferini 8 milyon euroya bitirmeyi planladığı iddia etti.

Sportif direktör Giuliano Terraneo’nun bugün veya yarın İtalya’ya giderek bu transfere son noktayı koymayı planladığı öğrenildi.

Habertürk