Fenerbahçeli Potuk ile Galatasaraylı Çamdal birlikte dostluk mesajı verdiler

Fenerbahçeli Potuk ile Galatasaraylı Çamdal birlikte dostluk mesajı verdiler
Alper Potuk Şampiyonlukta gülen taraf biz olmak istiyoruzTarık Çamdal 3 takımda pes etmiyor şampiyonluğu istiyor ama umarım biz şampiyon oluruzÜlker Metro Enerji Testi 3 projesi kapsamında bir araya gelen Fenerbahçeli Alper Potuk...

Alper Potuk Şampiyonlukta gülen taraf biz olmak istiyoruz

Tarık Çamdal 3 takımda pes etmiyor şampiyonluğu istiyor ama umarım biz şampiyon oluruz

Ülker Metro Enerji Testi 3 projesi kapsamında bir araya gelen Fenerbahçeli Alper Potuk ile Galatasaraylı Tarık Çamdal özel tasarım bisikletlerde pedal çevirerek en fazla enerjiyi toplamak üzere birbirleri ile yarıştılar. Eğlenceli dakikaların yaşandığı etkinlikte futbolcular, uzay sınırına çıkan Metronot'un çalışma prensibine dair bilgi aldı. Etkinliğe gelen taraftarlara da imza dağıtan yıldız futbolcular ,şampiyonluk mücadelesi konusundaki soruları cevapladı ve dostluk mesajı verdiler.

Fenerbahçe'nin başarılı orta saha oyuncusu Alper Potuk çok çekişmeli geçen şampiyonluk yarışı hakkında ve Tarık Çamdal ile olan dostluğu için şunları söyledi Tarık ile eski takım arkadaşıyız birlikte, beraber Eskişehir de oynadık. Şimdi ise rakibiz. İki takım da 4. yıldızı takmak istiyor. Bu sene şampiyonluk yarışı gerçekten çok inanılmaz gidiyor. Ama sonunda gülen taraf biz olmak istiyoruz. Son oynadığımız Balıkesirspor maçına bakıldığında herkes kolay olacağını düşünüyordu ama zor kazandık bu da bu senenin ne kadar zor olduğunu bize gösteriyor şeklinde konuştu.

Galatasaraylı genç yıldızı Tarık Çamdal ise yaptığı açıklamada Alper ile çok eskiye dayanan iyi bir arkadaşlığı olduğunu söyledi. Tarık Çamdal şampiyonluk yarışı ile ilgili olarak da Yarış çok heyecanlı bir şekilde devam ediyor . 3 takımda pes etmiyor ve şampiyonluğu istiyor. Umarım şampiyon biz oluruz. İnşallah hayırlısı olur . Bundan sonar kalan maçların hepsi çok önemli maç maç konsantre olup her maça aynı şekilde çıkmamız gerekiyor ifadelerini kullandı.