"Fenerbahçe ligden çekilmeyi ciddi olarak görüşmeye başladı"

"Fenerbahçe ligden çekilmeyi ciddi olarak görüşmeye başladı"

TRT Spor muhabiri Yağız Sabuncuoğlu, Fenerbahçe'nin 'ligden çekilme ve yayın havuzundan çıkma ihtimallerini ciddi olarak görüşmeye başladığını' iddia etti. 

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) açıkladığı harcama limitine tepki gösteren Fenerbahçe'nin, 'ligden çekilme ve yayın havuzundan çıkma' ihtimallerini görüşmeye başladığı iddia edildi. TRT Spor muhabiri Yağız Sabuncuoğlu'nun sosyal medya hesabı Twitter'dan aktardığına göre, Fenerbahçe yönetimi limitlerin tekrar düzelmemesi durumunda radikal kararlar almayı düşünüyor. Gazeteci Sabuncuoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: "Ligden çekilme ve Yayın havuzundan çıkma ihtimalleri ciddi olarak görüşülmeye başlandı. Fenerbahçe yönetimi limitler tekrar düzenlenmezse; bu konuya karşılık olarak radikal kararlar almayı düşünüyor."

Ahmet Ercanlar da "Fenerbahçe Genel kurul kararı alıyor. Yaşananların hepsinin hesabını genel kurul soracak. Ligden çekilme konusu da artık masada" ifadelerini kullandı. Fenerbahçe'den yapılan açıklamada, "Taraftarlarımızdan sabırlı ve gerektiği takdirde camia olarak atacağımız adımlar için de bir o kadar hazırlıklı olmalarını rica ediyoruz" denilmişti.