Ezequiel Lavezzi de 'Çin' Dedi

Paris Saint Germain'in Arjantinli orta sahası Ezequiel Lavezzi de Çin'e gidiyor. Yıldız oyuncu gelen birçok tekliff arasından Ersan Gülüm ve Stephane Mbia'nın takımı Hebei China Fortune'u seçti.Dünya futbolunda Çin fırtınası...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Ezequiel Lavezzi de 'Çin' Dedi

Paris Saint Germain'in Arjantinli orta sahası Ezequiel Lavezzi de Çin'e gidiyor. Yıldız oyuncu gelen birçok tekliff arasından Ersan Gülüm ve Stephane Mbia'nın takımı Hebei China Fortune'u seçti.

Dünya futbolunda Çin fırtınası devam ediyor. Gervinho'dan Jackson Martinez'e, Ramires'ten Guarin'e kadar birçok yıldızın yolunu tuttuğu Çin, bu politikasına tereddütsüz şekilde devam ediyor.

Son bomba Lavezzi

Fransız L'Equipe'in haberine göre; Çin takımlarından Ersan Gülüm veStephane MBia'nın da takımı olan Hebei China Fortune, şimdi de Paris Saint Germain ve Arjantin'in dünyaca ünlü yıldızıEzequiel Lavezzi'yi kadrosuna katmak üzere...

Senede 15 milyon euro

Çin kulübünün 30 yaşındaki hücumcu orta saha için yıllık 13 milyon eurosu garanti olmak üzere, primlerle beraber 15 milyon euro ödeyeceği belirtildi.

Hebei Fortune takımı Lavezzi'yi de kadrosuna katarsa Gervinho, Ersan Gülüm, Mbia ve bir başka eski Beşiktaşlı Edu'dan oluşan kadrosuyla futbolseverlerin radarında olacak.