Haber Giriş: | Haber Güncelleme: 24.06.2021 15:31

Erol Mütercimler: Aziz Yıldırım'a haksızlık yapılıyor

Fenerbahçe başkanlık seçimleri öncesi Aziz Yıldırım basın mensuplarının sorularına yanıtladı. Ali Koç'a sert eleştirilerde bulunan Aziz Yıldırım, 'bundan sonra konuşacağım' dedi. Erol Mütercimler, Aziz Yıldırım hakkında konuştu.

 

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli kulüpte yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesi basın toplantısı düzenledi. 

Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programına konuk olan Erol Mütercimler, Aziz Yıldırım'ın açıklamalarının ardından konuştu.

Mütercimler, "Ben Fenerbahçe kongre üyesiyim. Ben seçimde Ali Koç’a değil Aziz Yıldırım’a oy verdiğimi açıklamıştım. Aziz Yıldırım’a büyük haksızlık yapılıyor. Ali Koç’tan çok umutluyuz biz, yeni jenerasyondan bir isim. Futbol yalnızca yeşil çimler üzerinde oynanan bir oyun değil. Kulüplerin hepsi yalnızca futbol kulübü değil aynı zamanda birer dernektir. Son EURO 2020’deki A Milli Takım’ın halini gördük. Aziz Yıldırım’ın özelliği muazzam statların ve tesislerin yapılmasının  önünü açmış bir adam olmasıdır. Futbol dışındaki bütün branşların ayağa kaldırılmasında Aziz Yıldırım’ın katkısı büyüktür. Fenerbahçe halkın takımıdır" dedi.