Erol Bulut: Gerçekleri burada açıklamak istemiyorum

Süper Lig'in 36. haftasında karşılaştığı Yukatel Kayserispor ile 1-1 berabere kalarak ligde kalmayı garantileyen Gaziantep FK'da Teknik Direktör Erol Bulut açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma:
Güncelleme: 07 Mayıs 2022 00:15
Erol Bulut: Gerçekleri burada açıklamak istemiyorum

Spor Toto Süper Lig'in 36. haftasında Gaziantep FK ile Yukatel Kayserispor kozlarını paylaştı. Zorlu maçta sahadan 1-1 beraberlikle ayrılarak puanını 43'e yükselten Gaziantep FK ligde kalmayı garantiledi.

Kritik maçın ardından açıklamalarda bulunan Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, zorlu ve stresli bir maç oynadıklarını ve ligde kaldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Devre arasından transfer yapamadıklarına dikkat çeken Bulut, "Bugün bir puan aldık ama mutlu değiliz. Bulunduğumuz konumdan daha iyisini hak ettik. İstediğimiz puanları alamadık. Bu duruma nasıl biz getirdiysek bu durumdan çıkarmak da bizim görevimiz. Taraftar elbette tepki gösterecek. Taraftardan daha başka şeyler beklerdim. Bugün takımın yanında olabilirlerdi. Neden bağırdıklarını iyi biliyorum. En azından futbolculara sahip çıksaydılar. Sezon başında yaptığımız transferlerden bazıları olumlu tepki verdi. Her transfer istediğimiz gibi olmadı. Devre arasında bu takım hiç transfer yapmadı. Bu konuda çok şey konuşabilirim ama yeri değil. Gerçekleri burada açıklamak istemiyorum. 2-3 transfer istediğimi açıklamıştık ama olmadı. Transferi yapanların hangi durumda olduklarını görüyoruz" dedi.