Erden Timur: Fenerbahçe Maçı İyi Oldu

Erden Timur: Fenerbahçe Maçı İyi Oldu
Süper Lig'de bu sezon 24. kez şampiyon olan Galatasaray'da Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, kutlamalarda Fenerbahçe maçıyla ilgili itiraflarda bulundu.

Galatasaray, Süper Lig'in 27. haftasında ezeli rakibi Fenerbahçe'ye sahasında 1-0 mağlup oldu. Bu skorla birlikte şampiyonluğunu Konyaspor deplasmanına erteleyen Sarı-Kırmızılı kulüp, karşılaşmayı 3-1 kazanarak ligde üst üste 2. kez şampiyonluk tahtına oturdu. Aslanlar, dün görsel bir şölenle RAMS Park'ta şampiyonluğunu kutladı.

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur'a kutlamalarda bir muhabirin "Geçen hafta bu kutlamayı yapmak ister miydiniz?" sorusu üzerine Fenerbahçe maçıyla ilgili itiraflarda bulundu.

"FENERBAHÇE ÖMAÇI İYİ OLDU"

Timur açıklamasında "Fenerbahçe maçı bence iyi oldu, çünkü kibir yapmıştık. Çevremdeki herkese onu söylemiştim. Tokadı hemen yemek güzel bir şey. Allah’ın tokadı derler ya… Allah sevdiği insanı sarsar. Sen hiçbir rakibin için ‘3 mü atacağız, 5 mi atacağız’ dememelisin. Bunu değiştirmeye çalıştık Florya'da ama tüm Türkiye böyleydi. Spor yorumcularından, gazetecilere, sosyal medyaya herkes bunu düşünüyordu. Kibrin karşısında cezamızı aldık." ifadelerini kullandı.

"BİZ BUNU BİRLİKTELİĞİMİZLE, LEKE BULAŞTIRMADAN ALDIK"

Öte yandan Galatasaraylılar Derneği'nde de açıklamalar yapan Timur, "Anamızın ak sütü kadar helal bir şampiyonluk. Bunu tüm kalbimle söylüyorum. Tüm emeği geçenlerin eline emeğine sağlık. Bir gün bu anlaşılacak. Zaman her zaman doğruyu gösterecek. Böyle geldi şampiyonluk. Biz bunu birlikteliğimizle, leke bulaştırmadan aldık." şeklinde konuştu.