Christian Eriksen, Galatasaray için kararını verdi

Christian Eriksen, Galatasaray için kararını verdi
Devre arasında orta saha transferi yapmak isteyen Galatasaray, Manchester United'dan Christian Eriksen'i gündemine aldığı ancak Danimarkalı yıldızın sezon sonuna kadar Manchester United'da kalacağı öne sürüldü.

Transferde adı Galatasaray ile anılan Manchester United'ın yıldızı Christian Eriksen'in, geleceğiyle ilgili kararını verdiği ileri sürüldü. Sky Sports'un haberine göre; Eriksen, United'da mutlu ve sezonun geri kalanı için İngiliz takımından ayrılmayacak.

christian-eriksen-2.jpg

Haber detayında, Türkiye'de ara transfer döneminde hala devam ettiği hatırlatılırken, Galatasaray'ın orta sahaya takviye yapmak istediği ve sarı kırmızılıların listesinin ilk sıralarında Danimarkalı futbolcunun yer aldığı kaydedildi.

GALATASARAY, MATT O'RILEY'İ DE GÜNDEMİNE ALMIŞTI

matt-oriley.jpeg

Bu arada Galatasaray'ın, Celtic'ten Matt O'Riley'i de gündemine aldığı ancak İskoç kulübünün isteyeceği transfer ücretini karşılayamayacağı öne sürüldü.

23 yaşındaki orta saha oyuncusu için ocak ayında Atletico Madrid'den de transfer teklifi geldiği ancak Celtic'in bu öneriyi geri çevirdiği belirtildi. İspanyol takımının yanı sıra Inter ve bazı Premier Lig kulüplerinin de Matt O'Riley'yi takip ettiği ifade edildi.