Çebi'den eski yönetime 'Galatasaray' referanslı gönderme

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, eski yönetimi eleştirirken ezeli rakipleri Galatasaray'ı örnek göstererek, "Mustafa Cengiz, Burak Elmas’a Beşiktaş’taki gibi kötü bir miras bırakmadı" dedi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 14 Ekim 2021 10:27
Çebi'den eski yönetime 'Galatasaray' referanslı gönderme

Youtube üzerinden yayın yapan Orta Çizgi'ye değerlendirmelerde bulunan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulübün sponsorları hakkında açıklamalarda bulundu. Çebi, "Vodafone göğüs sponsorluğunu bıraktı ve Beko'yu cazip paraya 3 yıllığına getirdik. Forma sırt sponsorluğunda Aksa, kol sponsorluğunda da Güriş'le 3 yıllık anlaştık. Sompo'ya ve amatör branşlara da HDI Sigorta'yı getirdik. Biz görevi aldığımızda locaların yarısı boştu. Hepsini çok iyi sattık. Galatasaray Riva'yı satarak ayakta duruyor ama biz bir şey satmadık" dedi.

Beşiktaş'ın eski yönetimini eleştiren Çebi, "Her şeyi çok güzel yapmışlar gibi trol hesaplara para verip yazdırıyorlar. Fikret Orman, onu bunu eve çağırıp yalan yanlış şeyler söyleyince biz de Divan Kurulu'nda cevap vermek zorunda kalıyoruz. Galatasaray'da Mustafa Cengiz, yeni başkana Beşiktaş'taki gibi kötü bir miras bırakmadı. Art niyetli Beşiktaş düşmanları hâlâ zarar vermeye devam ediyorlar" sözlerine yer verdi.