Beşiktaş'ta Şenol Güneş dönemi sona eriyor!

2 Haziran 2015’te Siyah-Beyazlı renklere imza atan deneyimli teknik adam ile yollar ayrılıyor. Karar bugün Bursa maçından sonra açıklanacak.

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Beşiktaş'ta Şenol Güneş dönemi sona eriyor!

İlk iki sezonunda Beşiktaş’ta şampiyonluk yaşayan, geçen yıldan sonra bu yıl da zirvenin uzağında kalan Şenol Güneş’in Beşiktaş ile yolları ayrılıyor. Fanatik'in haberine göre; Deneyimli teknik dadam ile Başkan Fikret Orman’ın arasının iyi olmadığı, biriken sorunların tarafları ayrılık noktasına getirdiği bildirildi. Kamuoyu önünde iki taraf uyumlu bir çalışma ortamı olduğunu söyleyen açıklamalar yapsa da kapalı kapılar ardında durumun çok farklı olduğu, sert tartışmaların yaşandığı öğrenildi.

Çebi’den sonra...

Şenol Güneş’in özellikle Beşiktaş’a gelmesinde büyük katkısı olan Ahmet Nur Çebi yönetimden ayrıldıktan sonra kendisini yalnız hissettiği ve yönetimden gereken desteği göremediği için sıkıntılı olduğu gelen bilgiler arasında. Bugün Bursa ile Vodafone Park’ta kritik bir mücadeleye çıkacak olan Siyah-Beyazlılar’da kararın, karşılaşmanın ardından açıklanacağı bildirildi.