Beşiktaş'ın Yeni Transferi Ernest Muci'den İlk Sözler

Beşiktaş'ın yeni transferi Ernest Muci, İstanbul'a geldi. Muci sağlık kontrollerinin ardından kendisini Beşiktaş'a bağlayan sözleşmeyi imzalayacak. Al-Musrati'de İstanbula' gelmek üzere yola çıktı.

Beşiktaş'ın Polonya ekibi Legia Varşova'dan transfer ettiği Ernest Muci İstanbul'a geldi. Siyah-beyazlılar yeni 10 numarasıyla sağlık kontrollerinin ardından 3.5 yıllık sözleşme imzalayacak. 22 yaşındaki futbolcu, Siyah-Beyazlı takımda 23 numaralı forma giyecek.

ERNEST MUCI'DEN İLK AÇIKLAMA

Havalimanın açıklamalarda bulunan Muci; " Böylesine büyük bir camianın bir parçası olduğum içinçok mutlu ve gururluyum. Stadyumda taraftarımızla buluşmak, hocamızla ve takım arkadaşlarımla tanışmak için sabırsızlanıyorum. Takımımızın ve tarihimizin bir parçası olmaktan çok memnunum. Elimden gelini yapacağım.

Taraftarlarla buluşmak için sabırsızlandığını aktaran Muci, "Herkesten çok fazla ilgi görüyorum. Telefonuma baktıkça çok fazla mesaj görüyorum. Taraftarla buluşmak için sabırsızlıkla bekliyorum." şeklinde konuştu.

"BEŞİKTAŞ'IMIZA HOŞ GELDİN"

Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel yeni transfere ilişkin açıklamalarda bulundu. Yücel; "Öncelikle Ernest'e, ülkemize ve Beşiktaş'Imıza hoş geldin diyorum. Hakikaten bayağı bir uğraştık ama sonucunda iyi olduğunu düşünüyorum. Öncelikle Polonya cumhurbaşkanına ve PSG başkanına çok teşekkür ediyorum. İnşallah Beşiktaşımıza çok katkı sağlayacak."

AL-MUSRATI İSTANBUL'A GELİYOR

Öte yandan Beşiktaş'ın Braga'dan kadrosuna kattığı Al-Musrati İstanbul'a geliyor. Yıldız futbolcunun sağlık kontrollerinin ardından kendisini Siyah-Beyazlı kulübe bağlayacak olan sözleşmeyi imzalayacak.

al-mahati.jpg

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Ernest Muci sonrası Al-Musrati transferini de duyurdu. Yücel, Al-Musrati'nin uçakta olduğunu aktardı. Hüseyin Yücel konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Bir söz vardır, geç olsun güç olmasın. Biraz geç oldu. Taraftarımızın sabrını zorladık ama günün sonunda gayet güzel bitirdik. Biri geldi, ikincisi oldu diyelim. Bakacağız. Şu an uçakta. Hayırlı uğurlu olsun. Bize güvenen ve özellikle bizi eleştiren taraftarlarımıza teşekkür ederim. İnşallah Beşiktaş için hayırlısı olacak. Beşiktaş her güzel şeyi hak ediyor. 3 ve 4'üncü transferler yazın. Yeni transferi burada bekliyoruz, siz de bekleyin."