Ali Koç'u topa tutan Aziz Yıldırım'dan başkan adaylığı açıklaması

Fenerbahçe'de gözler eski Başkan Aziz Yıldırım'ın yapacağı basın toplantısına çevrildi. Yıldırım başkanlığa aday olmayacağını açıkladı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 24 Haziran 2021 17:53
Ali Koç'u topa tutan Aziz Yıldırım'dan başkan adaylığı açıklaması

Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım, başkanlık seçimi öncesi Çırağan Sarayı'nda gündemle ilgili basın toplantısı düzenliyor. Toplantıya eski yöneticiler Mahmut Uslu, Şekip Mosturoğlu, Ali Yıldırım, Abdullah Kiğılı, Yasemin Merçil, Murat Özaydınlı, Nihat Özbağ, Öner Fırat, Mithat Yenigün, İlhan Ekşioğlu, Ozan Balaban ve Cenk Başak da katıldı.

Yıldırım'dan Ali Koç'a sert sözler

İşte Aziz Yıldırım'ın sözleri: "Bir daha başkanlığa aday olmayacağım. Bunu bilin. Mahallede yönetim yapsan, bu kadar kötü yönetim olmaz. Fenerbahçe'nin geleceğini tehlikede gördüğüm için konuşacağım.

"İşler kötü gidiyorsa ben Fenerbahçe'yi savunurum"

Fenerbahçe'nin geleceğini tehlikede gördüğüm için konuşacağım. İşler kötü gidiyorsa ben Fenerbahçe'yi savunurum. Bunlar Fenerbahçe'yi iyi yönetmiyorlar. Başkanlığa aday olmayacağım, bunu bilin. Fenerbahçe'nin geleceğini tehlikede gördüğüm için toplandık. Mahallede yönetim yapsanız, böyle bir liste olmaz. Kongrede gerekirse konuşma yapacağım. 16. madde kesinlikle geçmemeli. Her şeyi satıyor, yarın kulübü de satar. Bunun önüne geçmemiz lazım."