A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş: İmkan verilsin yeter!

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş: İmkan verilsin yeter!

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türkiye'nin Norveç'i 3-0 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından TRT Spor'un sorularını yanıtladı.

2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri G Grubunda Hollanda’yı 4-2 mağlup eden A Milli Futbol Takımı, Norveç maçından da 3-0 galip ayrıldı. Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Güneş, ''Coşkulu ve istekli oynadık. İyi konsantre olduk. Bütün oyuncularımızı tebrik ediyorum, onlarla gurur duyuyorum'' dedi.

"İmkan verilsin yeter"

Hollanda ve Norveç maçlarını kazanmanın avantaj sağladığını vurgulayan Güneş, ''Hikaye daha olmadı, işin başındayız Yeni umutlarla yolu çıkıyorsunuz. 2 maçta kazanılan 6 puan çok büyük avantaj. 8 maçımız daha var.  6 puan almak tabii güzel bir şey'' dedi.

Sahada doğru işler yaptıklarını belirten tecrübeli teknik direktör, ''Hep doğrular vardı. Sıkıntılarımız vardı ama onları çözdük. Bu maçı iyi atlattık. Takım mutlu, görüyorum Türkiye mutlu. Biz biriz, birlikteyiz. Türk insanın başaramayacağı bir şey yoktur. İmkan verilsin yeter.  Önümüzde bir Letonya maçı var. Ne havaya gireceğiz ne ezik olacağız. 2 maçta da ezik olmadık. Ne kadar güçlü olursan ol rakip de sana tedbir alacaktır. Maça hazırlanacağız. Bugün için güzel oldu, yarın ne olur bilemeyiz'' diye konuştu.