5 DÜNYA REKORUNUN SAHİBİ TÜRK HEDEFİ BELİRLEDİ

Almanya'nın Delmenhorst kentinde yaşayan ve top cambazlığı dalında kırdığı 5 dünya rekoruyla Guinness Dünya Rekorlar kitabına girmeyi başaran Sinan Öztürk (31), hedefinin rekor sayısını 11'a çıkarmak olduğunu söyledi.ALMANYA'NIN...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
5 DÜNYA REKORUNUN SAHİBİ TÜRK HEDEFİ BELİRLEDİ

Almanya'nın Delmenhorst kentinde yaşayan ve top cambazlığı dalında kırdığı 5 dünya rekoruyla Guinness Dünya Rekorlar kitabına girmeyi başaran Sinan Öztürk (31), hedefinin rekor sayısını 11'a çıkarmak olduğunu söyledi.

ALMANYA'NIN EN ÇOK REKOR KIRAN KİŞİSİ OLMAK İSTİYORUM

Son iki yılda 5 kez dünya rekorlar kitabına girmeyi başaran top cambazı Sinan Öztürk, kırdığı 5 rekorla kalmayacağını, kıracağı yeni rekorlarla Almanya'da rekorlar kitabına en çok rekor kıran kişi olarak girmeyi hedeflediğini söyledi. Top cambazlığının düzenli çalışma ve disiplin istediğini, kendisinin de her gün düzenli olarak en az 6 saat antrenman yaptığını anlatan Öztürk, yeni rekorlar denemesi üzerinde çalıştığını anlattı.

TÜRKİYE'DE GÖSTERİ YAPTI

Elde ettiği başarıdan dolayı en az Türkler kadar Almanların da kendisine sahip çıktığını anlatan Sinan Öztürk, 'En son olarak İzmir'de Altınordu tarafından düzenlenen U12 İzmir Cup'a davet edildim. Burada gösteri yaptım. Çok güzel bir organizasyondu. Avrupa'dan çok takım vardı. Çocuklar yaptığım gösteriye hayran kaldı ve benden ders almak istediklerini söylediler' dedi.

Spor