Sex and the City'nin yeni bölümlerinde koronavirüs işlenecek

Sex and the City'nin yeni bölümlerinde koronavirüs işlenecek

Sarah Jessica Parker, geri dönecek "Sex and the City" dizisi hakkında konuştu. Parker, "Covid-19, kesinlikle hikayenin bir parçası olacak, çünkü bu karakterlerin yaşadığı şehir burası" ifadeler kullandı.

Beyazperde'nin aktardığına göre, cuma günü Vanity Fair'e konuşan oyuncu, tamamen kadınlardan oluşan bir yazar odası ve diziye liderlik eden showrunner Michael Patrick King'den gelecek senaryoları merakla beklediğini söyledi. Parker, diziye "yeni yaşam deneyimi, siyasi dünya görüşleri ve sosyal dünya görüşleri" aşılayacak olan hikâyeyi kaleme alan yeni yazarları hakkında, "Gerçekten heyecan verici ve inanılmaz derecede çeşitliler" ifadelerini kullandı.

Parker, dizinin New York City'de çekileceği göz önüne alındığında, korona virüsü salgınını olay örgüsüne dahil etmemenin hiç akıllıca olmayacağını belirterek, "Covid-19, kesinlikle hikayenin bir parçası olacak, çünkü bu karakterlerin yaşadığı şehir burası. Ve arkadaşlar ortadan kaybolduğunda bu ilişkiler nasıl değişti? Yazarların hepsinin bunu inceleyeceğine inancım tam" dedi.