Mersin sahilinde karnaval havası

Mersin sahilinde karnaval havası

Mersin Büyükşehir Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı dans gösterisiyle Mersinliler’e sürpriz yaptı. Kültür Park’ta sevdikleriyle zaman geçiren Mersinliler, çalışan müzik ve sürpriz dans eşliğinde karnaval havası yaşadı.

Sevgililer Günü için Büyükşehir Belediyesi’nin Kültür Park’taki çimlere yerleştirdiği ‘sevgi’ temalı figürlerin etrafında oturan Mersinliler, dakikalar sonra karşılaşacakları sürprizden habersiz bir şekilde sahilin tadını çıkardı. 

ekran-resmi-2021-02-16-13-17-47.png

Temizlik görevlisi sandılar, dansçı çıktı

Müziğin sesini duyan Mersinliler yürüyüş yoluna baktıklarında bir kadın ve bir erkeğin sevgi dolu dansını izlemeye başladı. “Flash Mod” gösterisi adını taşıyan organizasyon art arda sürprizlerle sürdü. Müzik değiştikçe dans da değişti. Asıl sürpriz, temizlik görevlilerinin harekete geçmesiyle başladı. İzleyenlerin daha sonra temizlik görevlisi olmadığını anladığı dansçılar üzerlerindeki üniformaları çıkartıp dans etmeye başladı. İzleyenler de gösteriye alkışlarla eşlik etti.

ekran-resmi-2021-02-16-12-58-30-001.png

Gökyüzünü bir anda bir sürü kalp sardı

Gösterinin sonunda tüm dansçılar bir araya gelerek pankart açtı. Pankartta “Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun” mesajı yer aldı. Başından beri gösterinin bir parçası olan baloncular ise ellerindeki kalp şeklindeki balonları gökyüzüne bıraktı. Kimi Mersinli dakikalarca alkışlarken kimi ise uçan balonlara el salladı.