Masumlar Apartmanı'da şaşırtan gelişme

Masumlar Apartmanı'da şaşırtan gelişme

Masumlar Apartmanı 15. bölümüyle TRT 1'de ekrana geldi. Masumlar Apartmanı'nın son bölüme Safiye'nin değişimi damga vurdu. Han ve Gülben beklemedik bir karar alarak Safiye'nin, lise aşkı Naci'yle yüzleşmesini sağladı.

Masumlar Apartmanı 15. bölümüyle TRT 1'de ekrana geldi. Masumlar Apartmanı'nın son bölüme Safiye'nin değişimi damga vurdu. Han ve Gülben beklenmeyen bir karar alarak Safiye'nin, lise aşkı Naci'yle yüzleşmesini sağladı. 

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı, 15. yeni bölümüyle 22 Aralık Salı akşamı TRT 1'de ekrana geldi.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın son bölümüne Safiye ve Naci aşkı damga vurdu. Han ve Gülben, ablalarının Naci'yle olan fotoğraflarını hala sakladığını görünce beklemedik bir karar alarak Safiye'nin, lise aşkı Naci'yle yüzleşmesini sağladı. Han, bir bahaneyle Safiye'yi üst kata çıkardı. Safiye ise kendisini bekleyen Naci'yi görünce büyük şok yaşadı.

Mahalleden gitmeye hazırlanan Naci ise son defa karşısına çıktığı Safiye'ye eski günleri hatırlattı. Ancak yine annesinin peşini bırakmayan hayaliyle yüz yüze gelen Safiye hiç bir şey hatırlamadığını söyleyerek Naci'yi tersledi.

Dizinin final sahnesinde ise duygusal anlar yaşandı. Annesinin hayalini susturan Safiye herkesi şaşırttı ve çizdiği kuş resmini cama yapıştırarak Naci'ye mesaj yolladı.