Yasak Elma 50. Bölüm

Yasak Elma dizisinde Yıldız’a araba çarpıyor, bebeğini düşürecek mi?

Yasak Elma dizisi 3. sezonuyla Fox TV ekranında yolculuğuna devam ediyor. Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Tuvana Türkay’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 50.yeni bölümünde önemli konular yaşanacak.

Dizide Şahika’ya karşı Ender ve Yıldız işbirliği yapmaktaydı…Şahika cephesinde işler biraz karışıyor. 23 Eylül Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan 50. bölümden ilk fragman yayınlandı.

Yiğit ve Şahika arasındaki konuşmayı Halit duyuyor. Şahika, Yiğit’e kimseye bir şey söylememesini öğütlüyor. Halit, “Yiğit kime tek kelime etmeyecek?” diyerek Şahika’yı sıkıştırıyor. Halit, bir şeylenrden şüpleniyor. Ender ise “Öz oğlumu hapse mi attırayım?” diye konuşmakta. Yıldız ile Halit tartışıyor, sonrasında ise Yıldız’a bir araç çarpıyor ve yıldız yere düşüyor.Acaba Yıldız bebeğini düşürecek mi? İzleyiciler bu sorunun yanıtını merakla beklemekte.Dizide Ender’i de şoke eden bir gelişme var ama detayları ancak 23 Eylül Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 50. bölümde bulabilirsiniz.