Haber Giriş: | Haber Güncelleme: 17.05.2021 09:41

Türkiye, 'Serhan Asker'le Görkemli Hatıralar’ı izledi

Halk TV’de canlı olarak yayınlanan Serhan Asker'le Görkemli Hatıralar sosyal medyaya damga vurdu. İzleyenler, attıkları mesajlar ile Ahmet Ümit, Haluk Levent, ve Serhan Asker’i TT listesinin zirvesine taşıdı.

Halk TV’de canlı olarak yayınlanan Serhan Asker'le Görkemli Hatıralar’a Ahmet Ümit ve Haluk Levent konuk oldu. Canlı olarak yayınlanan program sosyal medyada gündem oldu. İzleyiciler program boyunca Twitter’da duygularını paylaştı. Programla ilgili binlerce mesaj atan izleyiciler, Ahmet Ümit, Haluk Levent, ve Serhan Asker’i TT listesinin zirvesine taşıdı. 

2019 yılında yaşamını yitiren annesinin en sevdiği 15 türküyü yorumladığı 'Vasiyet' albümünden türküler söyleyen Haluk Levent, İsrail saldırısı altındaki Gazze için de 'Filistin' şarkısını seslendirdi. Levent, programda AHBAP ile birlikte yaptığı çalışmaları da anlattı. 

Türkiye'nin en çok okunan yazarlarından Ahmet Ümit de yeni çıkacak 'Bergama’ kitabı hakkında bilgiler verdi. Evrensel konuları kitaplarında işleyen Ümit, kitabın çok yakında okurla buluşacağını aktardı. 

Musa Eroğlu’nun telefonla yayına bağlandığı programa Onur Akın da mesaj gönderdi. İşte, izleyicilerin mesaj yağmuruna tuttuğu programla ilgili atılan tweet'lerden bazıları: 

 

 

Kültür Sanat