'Öykü Bizim Sevgilimiz'

Çankaya Belediyesi’nin Uluslararası Ankara Öykü Günleri Derneği ve Ankara Üniversitesi ile birlikte düzenlediği “Dünya Öykü Günü” 14 Şubat’ta kutlanacak.Fikir babası yazar Özcan Karabulut’un “Öykü bizim sevgilimiz...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
'Öykü Bizim Sevgilimiz'

Çankaya Belediyesi’nin Uluslararası Ankara Öykü Günleri Derneği ve Ankara Üniversitesi ile birlikte düzenlediği “Dünya Öykü Günü” 14 Şubat’ta kutlanacak.

Fikir babası yazar Özcan Karabulut’un “Öykü bizim sevgilimiz aynı zamanda” sözleriyle neden 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kutlandığını açıkladığı günün bu yılki konuğu yazar Ayşe Kulin.

Çankaya Belediyesi’nin Uluslararası Ankara Öykü Günleri Derneği ve Ankara Üniversitesi ile birlikte düzenlediği “Dünya Öykü Günü” 14 Şubat’ta Ankara Üniversitesi Morfoloji Salonu’nda kutlanacak.

14.00’de başlayacak etkinlikte, yazar Ayşe Kulin’in bir öyküsü devlet tiyatroları sanatçıları tarafından okunacak. Kulin’le söyleşinin ve imza saatinin de gerçekleşeceği etkinlikte sanatçı Dengin Ceyhan’ın piyano dinletisi de yer alacak.

Kurucusu ve fikir babası yazar Özcan Karabulut’un “öykü bizim sevgilimiz aynı zamanda” sözleriyle neden 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kutlandığını açıkladığı etkinlikte, “Fotoğrafa Öyküler” sergisi de görülebilecek.

Dünya Öykü Günü, Ankara’nın yanı sıra Eskişehir, Edirne, Kayseri, Çanakkale, İzmir, Samsun, Erzurum ve Bursa gibi yurdun pek çok ilinde de kutlanacak.