Kemal Sunal'ın Çocuk Dostu Kızı

Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal çocuklarla şarkı seslendirecekEzo Sunal ve Ömer Öztüyen, 6 Şubat Cumartesi günü 15.00 – 17.00 saatleri arası bir AVM'de çocuklarla bir araya gelecek. Çocuklarla şarkı söylecek olan Sunal onlarla...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Kemal Sunal'ın Çocuk Dostu Kızı

Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal çocuklarla şarkı seslendirecek

Ezo Sunal ve Ömer Öztüyen, 6 Şubat Cumartesi günü 15.00 – 17.00 saatleri arası bir AVM'de çocuklarla bir araya gelecek. Çocuklarla şarkı söylecek olan Sunal onlarla oyun oynayacak.

Kemal Sunal’ın kızı olan Ezo Sunal, atölye ve beden perküsyonu alanındaki çalışmalarının yanı sıra, öğretmen seminerleri düzenliyor. Çeşitli çocuk atölyelerinde ve kurucularından olduğu Ezo Sunal Çocuk Atölyesi’nde eğitmen olarak görev yapıyor. Kitabın diğer yazarı Ömer Öztüyen ise, Ezo Sunal Çocuk Atölyesi kapsamında çocuk şarkıları ve oyunları hazırlıyor.

Ezo Sunal kimdir?

Ezo Sunal 1984 Tiyatro sanatçısı ve yazardır. Memleketi Malatya'dır. Ezo Sunal Türk Sinemanın usta oyuncusu Kemal Sunal'ın kızı, oyuncu Ali Sunal'ın kardeşidir. Lise yıllarında Royal Theatre of Northampton Guildhall da tiyatro ve drama çalışmalarına katıldı.

Çocuk atölyesinde çalışıyor

Üniversite yıllarında Londra da yayımlanan Avrupa Gazetesi Sinema Köşesinde film kritikleri yazdı. 2006 ile 2007 yılları arasında Elele Dergisi nde Annenin Rehberi sayfasında editörlük yaptı. Ocak 2007 den beri kendi adını taşıyan çocuk atölyesinde çalışıyor.