İçimdeki Ses'in basın gösterimi yapıldı

İçimdeki Ses'in basın gösterimi yapıldı
30 Ocak’ta vizyona girecek olan, Barakuda Film yapımı “İçimdeki Ses”in basın gösterimi oyuncuların, yönetmenin ve yapımcıların katılımıyla; 26 Ocak Pazartesi günü Zorlu Cinemaximum’da gerçekleşti! Yapımcıları Mahmut...

30 Ocak’ta vizyona girecek olan, Barakuda Film yapımı “İçimdeki Ses”in basın gösterimi oyuncuların, yönetmenin ve yapımcıların katılımıyla; 26 Ocak Pazartesi günü Zorlu Cinemaximum’da gerçekleşti! Yapımcıları Mahmut Kayımtu ve Ahmet Kayımtu’nun kararıyla gala yapmayarak, gala gecesi için ayrılan bütçenin tamamını Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ne bağışlayan “İçimdeki Ses”in tüm ekibi, basın gösteriminde bir araya geldi.

Engin Günaydın'ın senaryosuna imza attığı ve başrolünde oynadığı, hem komik, hem romantik, hem de sempatik "İçimdeki Ses"in basın gösterimi Zorlu Cinemaximum'da gerçekleşti. Gala yapmayarak, gala gecesi için ayrılan bütçenin tamamını, film sayesinde çocukların da gülmesi arzusuyla; başkanlığını Gülben Ergen'in üstlendiği Çocuklar Gülsün Diye Derneği'ne bağışlayan "İçimdeki Ses" filminin oyuncuları, yönetmeni ve yapımcıları da basın gösteriminde bir araya geldiler. İzleyicilerin beyazperdede görmeyi özlediği, Türkiye'nin en yetenekli oyuncularından Engin Günaydın'ın ilk komedi filmi "İçimdeki Ses"in basın gösterimine Engin Günaydın, Leyla Tuğutlu, Ersin Korkut, Onur Buldu, Füsun Demirel, Feriha Eyüboğlu, Hamdi Kahraman, Nazlı Tosunoğlu, Güzin Usta, yönetmen Çağrı Bayrak, yapımcılar Mahmut Kayımtu ve Ahmet Kayımtu katılarak, basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.