Halk TV Canlı Yayın
Game of Thrones'ta CIA sürprizi
Heyecanla beklenen dizi Game of Thrones'un final sezonu başladı. Dizide bir sürpriz de CIA'in resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. Yapılan paylaşımda CIA eski Başkan Yardımcısı David Cohen'in Game of Thrones dizisinde rol aldığı belir

Eski CIA Başkan Yardımcısı David Cohen'in Game Of Thrones dizisinde figüran olarak oynadığı ortaya çıktı. CIA bu durumu "CIA için çalışmanın bir avantajı da dünya seyahatidir" ifadeleriyle duyurdu.

Bir hafta önce, tüm dünyadaki hayranları tarafından yeni bölümlerinin merakla beklendiği Game of Thrones dizisinin 8. sezonunun ilk bölümü yayınlanmıştı. Toplam 6 bölümden oluşacağı bilinen dizinin bir bölümünde eski CIA Başkan Yardımcısı David Cohen'in figüran olarak yer aldığı öğrenildi.

CIA, bu sahneyi Twitter hesabından paylaşarak, "CIA için çalışmanın bir avantajı da dünya seyahatidir. Görünüşe göre bazen başka alemlere kadar uzanır... Küçük bir kuş, bizim eski bir yetkilimizin Game Of Thrones'un bu geceki bölümünde Westeros'ta gezindiğini gözledi" ifadelerini kullandı.