Ferhan Şensoy'un Oyununa Saldırı!

Ferhan Şensoy'un Oyununa Saldırı!
 Ders çıkışı Ferhan Şensoy'un oyununa giden İstanbul Üniversitesi hukuk fakültesi öğrencileri içinden bir grup salonda olay çıkardı. İzleyicilerden edinilen bilgilere göre İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim...

 Ders çıkışı Ferhan Şensoy'un oyununa giden İstanbul Üniversitesi hukuk fakültesi öğrencileri içinden bir grup salonda olay çıkardı.

 İzleyicilerden edinilen bilgilere göre İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim üyelerinden Bahadır Erdem dersini alan öğrencileri ile ders dışı bir aktivite olarak Ferhan Şensoy’un oyununa gitmek üzere bir organizasyon düzenledi.

 Sol’da yer alan habere göre tamamen öğrencilerin isteğine bağlı olarak katılacakları bu aktiviteye ismini yazdırarak oyuna gelen bir grup oyun esnasında, burada “dinimize küfrediliyor” diyerek önce salonu topluca terk ettiler. Daha sonra salona geri dönen tepki gösterenler oyunu oynatmayacaklarını söyleyerek salona tehditler savurdu. Salondan gruba karşı tepkiler de geldi. Tartışmalar devam ederken Ferhan Şensoy salonu terk etti.