Emre Aydın'ın Yeni Şarkısı Çıktı!

Türkiye'nin sevilen seslerin rock müziğin kralı Emre Aydın yeni parçasıyla müzikseverleri sevindirdi.Hoşçakal, Soğuk Odalar gibi şarkılarıyla akıllara kazınan Emre Aydın son şarkısıda dillere pelesenk olacak gibi görünüyor..Türkiye'nin...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Emre Aydın'ın Yeni Şarkısı Çıktı!

Türkiye'nin sevilen seslerin rock müziğin kralı Emre Aydın yeni parçasıyla müzikseverleri sevindirdi.

Hoşçakal, Soğuk Odalar gibi şarkılarıyla akıllara kazınan Emre Aydın son şarkısıda dillere pelesenk olacak gibi görünüyor..

Türkiye'nin sevilen seslerin rock müziğin kralı Emre Aydın yeni bir parçasıyla müzik dünyasına çok konuşulacak bombası bıraktı.. ! Genelde slow müzkle tanınan Aydın bu kez hem slow hem hareketli bir şarkı yapmış.. Hoşçakal, Soğuk Odalar gibi şarkılarıyla akıllara kazınan Emre Aydın son şarkısıda dillere pelesenk olacak gibi görünüyor..

Emre Aydın, iki yılı aşkın bir aradan sonra yeni single çalışması Ölünmüyor ile yeniden müzikseverlerin karşısına çıktı.Çıkardığı tüm albümlerle rekor satış rakamlarına ulaşan Emre Aydın, sözü ve müziği kendisine ait Ölünmüyor şarkısının klibini de kendisi yönetti. Emre Aydın bu defa da geleneğini bozmadı ve divane bir aşkın öyküsünü yazıp söyledi.

5 Şubat Cuma günü tüm digital platformlarda, müzik marketlerde satışa sunulan Ölünmüyor klibi ile de tüm müzik kanallarında yayında olacak.

Emre Aydın'ın bugün yayınladığı klibi ise sosyal medya hesaplarında en çok konuşulanlar arasına girerken, yorum yağmuruna tutuldu.

''ÖLÜNMÜYOR'' ŞARKI SÖZLERİ

Ne yaptın bana sen

Çünkü ben duvarlara döndüm

Ne aldın benden sen

Çünkü ben duvarlara döndüm

Ah dağıldım tabi ben de bin parçaya

Hem kırıldım , hem kırdım

Ah üzüldüm tabi ben de kolay değil

Hem kırıldım, hem kızdım

Yana yana ah külde oldum

Bile bile düştüm vuruldum

Paramparça oldum ama

Ölünmüyor yokluğunda

Ölünmüyor bak yokluğunda ama

Gülünmüyor da... İster unut, ister unutma

Tuzla buz kalbim görünmüyor da

İster unut, ister unutma

Dipteyim ben daha da düşülmüyor da

Söz: Emre Aydın Müzik : Emre Aydın - Çağatay Şen