Bi Küçük Eylül Meselesi Filmi

Bi Küçük Eylül Meselesi, başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek'in paylaştığı romantik drama türünde bir film

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Bi Küçük Eylül Meselesi Filmi

Bi Küçük Eylül Meselesi, başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek'in paylaştığı romantik drama türünde bir film. Bir kazanın ardından önceki aya ait hafızasını tamamen yitiren Eylül'ün başından geçenleri izlediğimiz Bi Küçük Eylül Meselesi konusu merak ediliyor.

Bi Küçük Eylül Meselesi Nerede Çekildi? Bi Küçük Eylül Meselesi konusu ve oyuncuları da merak edilenler arasında yer alıyor. Ay Yapım'ın yapımcılığında; başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek'in paylaştığı “bi küçük Eylül meselesi” sinemanın ardından televizyonda da izleyicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Peki Görevimiz Bi Küçük Eylül Meselesi Filmi Nerede Çekildi? Bi Küçük Eylül Meselesi konusu ve oyuncuları…

Bİ KÜÇÜK EYLÜL MESELESİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Bi Küçük Eylül Meselesi'nin ön hazırlıkları iki ay, çekim süreci ise tam bir yıl sürdü. Çekimlerinin çok büyük bir bölümü Bozcaada'da gerçekleşen film, Bozcaada panoramasını da hem yaz hem sonbahar çekimleriyle izleyiciye büyük bir titizlikle sundu. Bozcaada'yla özdeşleşmiş Rengigül Konukevi'nde çekilen sahneler ise izleyicilerin en beğendiği sahneler arasında yer aldı.

Bİ KÜÇÜK EYLÜL MESELESİ FİLMİ KONUSU?

Her şeyin yolunda gittiği bir hayata sahip olan Eylül, talihsiz bir olay sonrasında yaşamının son bir ayını unutur. Çevresindeki herkes, tüm arkadaşları ve ailesi ona hiçbir sorun olmadığını söylemesine rağmen Eylül bir şeylerin yolunda gitmediğinden şüphelenir. Tamamen bilinçsizce, sadece içgüdülerini dinleyerek Bozcaada'ya gider ve orada tesadüf eseri hiç tanımadığı tuhaf bir adamla karşılaşır. Bu gizemli yabancı ise kendinden emin bir şekilde Eylül'e kendisini hatırlaması gerektiğini, aşık olduğu adam olduğunu söyler.

Bİ KÜÇÜK EYLÜL MESELESİ OYUNCULARI

Ay Yapım'ın iddialı yapımları arasında yer alan filmin başrol oyuncuları Ortadoğu'da geniş bir hayran kitlesi bulunan Engin Akyürek ile Farah Zeynep Abdullah oldu. Yapımcılığını Kerem Çatay'ın yürüttüğü filmin geniş oyuncu kadrosu arasında Ceren Moray, Onur Tuna, Serra Keskin, Ege Aydan, Ebru Aykaç ve Merve Bulut, Hüseyin Pehlivan ve Cenk Kayhan yer aldı. Deneyimli oyuncuların genç yeteneklerle buluştuğu kastıyla dikkat çeken film, 2014 yılının 14 Şubat Sevgililer Günü'nde vizyona girdi.