Halk TV Canlı Yayın
38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı başlıyor
TÜYAP tarafından düzenlenen 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı yarın başlıyor. Fuarın Onur Yazarı Adnan Özyalçıner olacak.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle düzenlenen 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı yarın başlıyor.

10 Kasım'a kadar "Edebiyatımızda 50 Kuşağı" konusu çerçevesinde gerçekleştirilecek olan fuar, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nin Büyükçekmece'deki alanda düzenleniyor.

Yurt içinden ve yurt dışından 800'den fazla yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılacağı fuarda çok sayıda imza etkinliği, panel, söyleşi ve atölye yapılacak.

Kitap Fuarı'nda etkinlikler 

Fuarın Onur Yazarı Adnan Özyalçıner'in Türk Edebiyatı'nda 50 Kuşağı Öykücülüğü ile ilgili olarak katılacağı panellerin yanı sıra, "İlk Kitabım TÜYAP'ta" başlıklı söyleşiyle ilk kitaplarını basan 30'dan fazla yazarın sunumlarını da Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nda gerçekleştirilecek.

Uluslararası yayıncıların da katılacağı yayıncılık konuşmaları ve çocuklar ile gençler için hazırlanan atölye ve etkinlikler fuar kapsamında okurlarla buluşacak.